Download YouTube Video
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଏବଂ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଏବଂ ସହଜ ଉପାୟ ହେଉଛି YTzip.com ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଅତି ସରଳ ଉପାୟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ |

ଭିଡିଓ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଗୀତ ଏବଂ ଅଧିକ ଜିନିଷ ପାଇଁ Youtube.com ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲୋକପ୍ରିୟ ସାଇଟ୍ | କିନ୍ତୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |
ମାଗଣାରେ ଯେକ YouTube ଣସି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ YTzip.com ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରେ | ତେଣୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |


YTzip.com ରୁ ଆପଣ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ?
ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ଆପଣ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଫର୍ମ ytzip.com କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାଗଣା ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ?
ଷ୍ଟେପ୍ 1: - ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓର ଲିଙ୍କ୍ କପି କର ଯାହାକୁ ତୁମେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ଏବଂ ତା’ପରେ ବାରରେ ଥିବା ଅତୀତର YTzip.com କୁ ଯାଅ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର | ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 2: - ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ (MP4 କିମ୍ବା MP3 ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫର୍ମାଟ୍)
ପଦାଙ୍କ 3: - ଏହା ବାଛିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

YTzip.com ରୁ MP3 କିମ୍ବା MP4 ରେ ଆପଣ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ?
MP3 କିମ୍ବା MP4 ଫର୍ମାଟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ତୁମେ କେବଳ YTzip.com ସାଇଟରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାକରଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଫର୍ମାଟ୍ ଚୟନ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ |

YTzip.com ରୁ ତୁମ ମୋବାଇଲରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କିପରି କରିପାରିବ?

ପଦାଙ୍କ 1: - ଆପଣ କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଫୋନରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କର |
ପଦାଙ୍କ 3: - YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଆପଣ YTzip.com କାହିଁକି ବାଛିବେ?
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି YTzip.com ଏହା ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫର୍ମାଟ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଏବଂ ଭିଡିଓର ଗୁଣବତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଗ୍ରେଟ୍ କରେ ଏବଂ ଧ୍ୱନି ବହୁତ ଭଲ | ତେଣୁ, ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ YTzip.com ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |

YTzip.com ରୁ ତୁମ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ତୁମେ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବ?
ପଦାଙ୍କ 1: - ଆପଣ କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର କିମ୍ବା ଆପଣ ଠିକଣା ଦଣ୍ଡିକାରେ ସିଧାସଳଖ ଲିଙ୍କ୍ କପି କରିପାରିବେ | ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 3: - YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

ଆପଣ YTzip.com ବିଷୟରେ କେବେ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି?
YTzip.com ଆପଣଙ୍କ PC ପାଇଁ ସାଇଟରେ ନେଭିଗେଟ୍ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସହଜ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ପାଇଁ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁସଙ୍ଗତ | ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ ହେଉଛି YTzip.com |

YTzip.com ରୁ ତୁମ ଟ୍ୟାବଲେଟରେ ତୁମେ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବ?
ପଦାଙ୍କ 1: - ଆପଣ କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଟ୍ୟାବଲେଟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର କିମ୍ବା ଆପଣ ଠିକଣା ଦଣ୍ଡିକାରେ ସିଧାସଳଖ ଲିଙ୍କ୍ କପି କରିପାରିବେ | ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 3: - YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

YTzip.com ବ୍ୟବହାର କରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ |
ପଦାଙ୍କ 1: - YTzip.com ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଖୋଲ ଏବଂ YTzip.com ରେ ପୃଷ୍ଠାର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ବକ୍ସ ଫିଲ୍ଡରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓର URL ପ୍ରବେଶ କର |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 3: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - YTzip.com ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ସାଇଟରେ ନେଭିଗେଟ୍ କରିବା ଅତି ସହଜ |

କେବଳ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପାଇଁ କେବଳ mp3 ଫର୍ମାଟରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କିପରି କରିବେ |
ପଦାଙ୍କ 1: - YTzip.com ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଖୋଲ ଏବଂ YTzip.com ରେ ପୃଷ୍ଠାର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ବକ୍ସ ଫିଲ୍ଡରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓର URL ପ୍ରବେଶ କର |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 3: - mp3 ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କୁ ଶୀଘ୍ର ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

ମୁଁ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଏବଂ କ୍ଷୁଦ୍ର ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବି?
ପଦାଙ୍କ 1: - ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ କିମ୍ବା କମ୍ପ୍ୟୁଟରରୁ କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କର |
ପଦାଙ୍କ 3: - YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ଭିଡିଓ କିପରି ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ?
ପଦାଙ୍କ 1: - ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏଥିରୁ ଭିଡିଓ ସର୍ଟ କରନ୍ତୁ |ତୁମର ଫୋନ୍ କିମ୍ବା କମ୍ପ୍ୟୁଟର କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କର |
ପଦାଙ୍କ 3: - YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

ମୁଁ କିପରି ସିଧାସଳଖ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବି?
ପଦାଙ୍କ 1: - YTzip.com ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଖୋଲ ଏବଂ YTzip.com ରେ ପୃଷ୍ଠାର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ବକ୍ସ ଫିଲ୍ଡରେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓର URL ପ୍ରବେଶ କର |
ପଦାଙ୍କ 2: - ତା’ପରେ “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |
ପଦାଙ୍କ 3: - ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |
ଷ୍ଟେପ୍ 4: - YTzip.com ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ସାଇଟରେ ନେଭିଗେଟ୍ କରିବା ଅତି ସହଜ |

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ କିଏ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବ?
ଯେକ YouTube ଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓଗୁଡିକୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ https://ytzip.com/ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବିଭିନ୍ନ ଗୁଣରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଅଛି | , ଆପଣ ଅଡିଓ ବିନା ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, ଆପଣ କେବଳ ଅଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, କିମ୍ବା ଆପଣ ଉଭୟ ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସହିତ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଅଡିଓର ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ସୁପର ଅଟେ | ତେଣୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

ସର୍ବୋତ୍ତମ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଡାଉନଲୋଡର୍ କେଉଁ?
https://ytzip.com/ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍, ଆପଣଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ଗୁଣରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଅଛି, ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଡିଓ ବିନା ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, ଆପଣ କେବଳ ଅଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, କିମ୍ବା ଆପଣ କରିପାରିବେ | ଉଭୟ ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସହିତ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଅଡିଓର ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ସୁଲଭ ଅଟେ | ତେଣୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

ତୁମ ଟ୍ୟୁବରୁ ଭିଡିଓ କିପରି ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ?
ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍ ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ https://ytzip.com/ ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଗୁଣରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଅଛି, ଆପଣ ବିନା ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | ଅଡିଓ, ଆପଣ କେବଳ ଅଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, କିମ୍ବା ଆପଣ ଉଭୟ ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସହିତ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଅଡିଓର ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ସୁଲଭ ଅଟେ | ତେଣୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓଗୁଡିକ କିପରି ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ |
YTzip.com କୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ URL କୁ ଅତୀତ କରନ୍ତୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବଟନ୍ ଉପରେ ଅତୀତ ଏହା ଡାଉନଲୋଡ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ତେଣୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ କେଉଁ ସାଇଟ୍ ସର୍ବୋତ୍ତମ?
YTzip.com ଏହି ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ୱେବସାଇଟ୍ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ, ଆପଣଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ଗୁଣରେ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାର ବିକଳ୍ପ ଅଛି, ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଡିଓ ବିନା ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, ଆପଣ କେବଳ ଅଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ, କିମ୍ବା ଆପଣ ଉଭୟ ସହିତ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଅଡିଓର ଗୁଣ ମଧ୍ୟ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ସହିତ ସୁଲଭ ଅଟେ | ତେଣୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ |

ମୁଁ କିପରି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ 2020 କିମ୍ବା 2021 ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବି?
ଆପଣ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ 2020 କିମ୍ବା 2021 ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ କିମ୍ବା କମ୍ପ୍ୟୁଟରରୁ ଭିଡିଓ ସର୍ଟ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣ କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କର | ତାପରେ YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରି “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଶେଷରେ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କୁ ଶୀଘ୍ର ଦର୍ଶାଯାଇଛି |

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ କିପରି ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବେ?
ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ କିମ୍ବା ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ କିମ୍ବା କମ୍ପ୍ୟୁଟରରୁ ସର୍ଟ ଭିଡିଓ ଖୋଲନ୍ତୁ ତାପରେ ଆପଣ କେଉଁ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତା’ପରେ ଭିଡିଓରେ “ସେୟାର” ବଟନ୍ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଭିଡିଓ ତଳେ ରହିବ ଏବଂ ଏହା ପରେ “କପି ଲିଙ୍କ୍” ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କର ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଅଗ୍ରଗତି କର | ତାପରେ YTzip.com ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବାରରେ ଥିବା ଲିଙ୍କକୁ ଅତୀତ କରି “ଡାଉନଲୋଡ୍” ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ଶେଷରେ ଆପଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲ୍ ଫର୍ମାଟ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭିଡିଓ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ତୁମର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦର୍ଶାଯାଇଛି |